InInspiracje

Inspiracja na start – Wielkanoc

Święta zbliżają się wielkimi krokami, wiosenne słonko motywuje do działania, więc dorzucę Wam jeszcze garść Wielkanocnych inspiracji i nie ma na co czekać działajmy, twórzmy!

 

1.Zając wielkanocny – DIY z drewnianych łopatek

Nie mogłam się zdecydować, którą wielkanocną propozycję Agnieszki z bloga 321 start DIY pokazać Wam najpierw. Już trochę tych postów popełniła, ale na szczęście przed nami jeszcze jeden poniedziałek przed świętami na inspiracje nam zostaje ;) No więc dziś przedstawiam Wam bardzo oryginalny pomysł na zajączka z drewnianych łopatek. No takiego patentu to jeszcze nie widziałam, więc koniecznie musiałam się nim z Wami podzielić.

 

2. Wielkanocne pudełeczka z folkowym motywem do druku

O Mavelo, też już Wam kiedyś wspominałam i dalej chylę czoła przed jej pięknymi pudełeczkami i ozdobami wykonanymi z papieru. Wszystkie przystrojone oczywiście w piękną grafikę, a szablony wykonane z wielką precyzją.
Również na święta przygotowała coś super dla swoich czytelników, a mianowicie małe kurniczki, w których można ukryć wielkanocne smakołyki. Komu? Komu?

 

 

3. Wielkanoc na stole: Podstawka do jajek

Autorki bloga  Majsterki zdecydowanie nie boją się wyzwań ani cięższych narzędzi. Z ich pracowni wychodzą przepiękne meble i przedmioty. Lubią pracować z drewnem, więc i tym razem nie zawahały się go użyć. Tym sposobem mogę Wam zaprezentować dziś, podstawkę do jajek w niecodziennej prezencji.
Jeśli macie ochotę na rustykalne święta taka podstawka z pewnością pięknie się wpasuje w dekoracje Waszego stołu. Jak ją zrobić? Zobaczcie sami!

 

4. Jak zrobić stół, który kwitnie?

Może nie każdy planuje tak szaleć w te święta, by pokusić się aż o skonstruowanie własnoręcznie stołu, ale do tego grona z pewnością nie należy Małgorzata z
bloga LadyoftheHouse.  Kolejna dzielna kobietka, której robota pali się w rękach,  czego efektem są meble i akcesoria. Na wiosnę zaprosiła wiosnę do domu, a nawet do stołu i wyszło jej to pięknie! Nawet jeśli wolicie nakrywać stoły niż je tworzyć, koniecznie zobaczcie jak Małgosia poradziła sobie z tym projektem, a nóż nabierzecie ochoty na własnoręcznie robiony stół!

 

5. Wianek z gałązek wierzby z żywymi kwiatami

Różne wianki wiosenne i świąteczne już widziałam, zazwyczaj jednak zdobione były jajkami, piórkami lub sztucznymi kwiatami. Agnieszka z bloga Sama Robię  postawiła na żywą naturę i uzyskała piękny kwitnący wianek.  W poście znajdziecie też instrukcję jak krok po kroku wypleść wianek z gałązek, który może być bazą dla Waszych własnych twórczych szaleństw. No więc, do dzieła!

 
 
 

Zainspirowani? W gratisie dorzucę jeszcze zbiór wszystkich swoich wielkanocnych i wiosennych projektów, łapcie tutaj.
Moje kolejne wielkanocne DIY już się pomału robią, jeśli też coś zmajstrowaliście pochwalcie się w komentarzach poniżej!

By
7

You may also like