InDIY Przedmioty, Do pobrania

DIY Kalendarz 2017 – Do wydruku

Zwykle z początkiem roku wszędzie pojawiają się postanowienia „Nowy rok – nowa ja”. W moim przypadku, nadchodzący rok również zapowiada wielkie zmiany. Nasza rodzinka miejmy nadzieję powiększy się o nowego członka.

Było z tym trochę zamieszania i komplikacji, ale miejmy nadzieję wyszliśmy już na prostą. Z powodów początkowego zamieszania moje dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami szybciej niż myślałam i od początkowych tygodni dostałam szlaban na ćwiczenia (które to niegdyś były moim prawie codziennym rytuałem), a także praktycznie z dnia na dzień trafiłam na L4, dostałam nakaz prowadzenia oszczędnego trybu życia i uskutecznianie sporej dawki leżakowania. Było ciężko na początku się przestawić, potem dopadło mnie 1 trymestrowe zmęczenie i przesypiałam prawie całe dnie, no i dopiero teraz jestem w stanie spożytkować jakoś swój ogrom czasu wolnego w domu i wrócić do pasji, które nie wymagają ode mnie zbytniego wysiłku fizycznego.

Z okazji nowego roku przygotowałam dla Was kalendarz do pobrania, może nie każdemu przypadną zwierzaczkowe wzory do gustu, ale stwierdziłam, że będzie to dobry akcencik na wprowadzenie mojego dzidziusiowego newsa i także lekka sugestia iż niebawem część DIY może obijać się o tematykę dziecięcą :)

button pobierz

Wydrukujecie i nie macie pomysłu co dalej? Pozwólcie, że Wam podpowiem dwie opcje, obie bardzo proste i szybkie.

Co będzie potrzebne?

– klipsy biurowe

– wstążka i dziurkacz

1 sposób

Kartki wyrównujemy i spinamy za pomocą klipsa u góry, na środku.

2 sposób

Kartki dziurawimy za pomocą dziurkacza, a przez powstałe dziurki przeprowadzamy wstążkę.
Jeśli macie zamiar powiesić kalendarz na cienkim gwoździku lub pinesce, może wystarczyć
Wam jedna dziurka na środku bez konieczności wiązania wstążeczki.

I gotowe!

By
7

You may also like