InInspiracje

Inspiracja na start – Wielkanoc 2

Kolejna dawka inspiracji Wielkanocnych, kolejne wspaniałe pomysły na dekoracje DIY, kolejne blogi przepełnione kreatywnością. Zobaczcie sami!

 

1.Pisanki niczym porcelanowe jajka

Porcelana? Nie to styropianowe jajko! Zapytacie jak to jest zrobione? Bardzo dobrze, że pytacie, odpowiedź znajdziecie na istnej Wyspie Inspiracji. Tam kolejna Kasia z pasją twórczą pokaże Wam jak wyczarować takie cudne pisanki.

 
 
 
 

2. Jak zrobić stroik wielkanocny? DIY

Przedstawiam Wam bardzo prosty, ale i jak urokliwy stroik, który przygotowała Hania z bloga HAART.  Gdy już tam zajrzycie, koniecznie rozejrzyjcie się po całym blogu, bo znajdziecie tam setki wspaniałych i prostych pomysłów.  Niektóre z nich dedykowane są dla dzieci, z czego z pewnością skorzystam w przyszłości.

 

 

3. Cytrynowa babka z awokado

U Kingi Paruzel „stołuję się” już od ponad roku, trafiła do niej gdy zdałam sobie sprawę z tego, że bez odrobiny słodkości nie wyobrażam sobie mojej diety. Nie potrafiłam się od słodkości opędzić, mimo wielkiej chęci na jedzenie zdrowo i z czystym sumieniem. No i cóż, dzięki Kindze wcale nie muszę rezygnować ze wspaniałego smaku, ani z zdrowej diety. Tym razem też mnie nie zawiodła, zobaczcie jej najnowszy przepis na babkę!

 
 

4. Jaja z tatuażem i Wielkanocne życzenia

Kiedyś podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów „Prosto z Lasu„,  zdarzyło nam się tatuować krążki drewna, ale jakoś nie wpadłam na to, że to tak pięknie może nam ozdobić pisanki!  Dlatego tak kocham myszkować po innych blogach, bo co kreatywna głowa to, nowe pomysły. Gdzie znaleźć w takim razie jaja z tatuażem? Na blogu Anicja’s White Space, znajdziecie wszelkie instrukcje, jak wytatuować Wasze pisanki, a także jak je pięknie zaprezentować.

 
 

5. Drzewko wielkanocne DIY

Takiego drzewka jeszcze nie widziałam, aż tu nagle trafiłam na bloga Smak Projektu! Ostatnio dzięki grupie założonej przez Marheri Crafts, (do której serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów kreatywnych rozwiązań), odkryłam masę pomysłowych dziewczyn, między innymi właśnie Smak Projektu.  Wracając do projektu to bardzo oryginalna i ciekawa dekoracja, chyba poczynię sobie podobną do kuchni.  Zobaczcie jak zrobić sobie takie drzewko…i jakiego cudownego autorka ma kota!

 

 

Zainspirowani? W gratisie dorzucę jeszcze zbiór wszystkich swoich wielkanocnych i wiosennych projektów, łapcie tutaj.
Jutro dorzucę do swoje 3 inspiracje na dekoracje i jeśli też coś zmajstrowaliście pochwalcie się w komentarzach poniżej!

By
2

You may also like