O mnie

Poznajmy się

Mam 26 lata, jestem żoną, mamą i z zawodu grafikiem komputerowym.
Kocham tworzyć, celebrować chwilę i wyłapywać piękno w najmniejszych codziennych rzeczach. Uważam, że wyobraźnia jest moim największym darem.  Robię co mogę by dorosłość nie odebrała mi mojej zdolności postrzegania świata z dziecięcą wrażliwością, gdyż uważam, że tylko wtedy jesteśmy w stanie uwierzyć, że za sprawą kreatywności możemy zmienić świat… i faktycznie to zrobić. Chcę się z Wami podzielić tym co we mnie najlepsze i zarazić Was pasją do kreatywnego przeżywania życia.

Ps. Męża już trochę zaraziłam swoim twórczym szaleństwem i teraz ciężko mi się dopchać do cięższych narzędzi, tak więc uprzedzam :D

Kreatywny zakątek

Jak głosi jeden z moich ulubionych cytatów W.Clement Stona: „Cokolwiek umysł potrafi zrodzić, potrafi też osiągnąć”,
tak więc staram się by mój blog był tego najlepszym przykładem. Znajdziesz tu inspiracje, porady i instrukcje krok po kroku. Razem udekorujemy wnętrza, stworzymy oryginalne przedmioty i to bez konieczności wydawania majątku.

Zapraszam, rozgość się i czuj jak u siebie!
Mam nadzieję że uda mi się Ciebie natchnąć i razem stworzymy coś fantastycznego.

Masz jakieś pytania?

Napisz do mnie, a ja z przyjemnością odpowiem na Twoją wiadomość. Jeśli masz jakiś problem z tutorialem, brakuje Ci pomysłu na odnowienie jakiegoś przedmiotu lub wnętrza? A może masz ochotę na współpracę lub wspólny projekt?

Czekam na Twoją wiadomość!